Hakkımızda

       2013 yılında kurulan Coretek Bilgi Teknolojileri en uygun teknoloji çözümleri ile müşteri ihtiyaçlarının çözüm odağını hedefleyerek alanındaki katma değerli işler ile bugünkü başarı seviyesine ulaşmıştır.

 

Bu başarı seviyesinin bir göstergesi olarak 2019 Yılı Sistem Entegratörü ve İş Ortağı – Donanım – Masaüstü Bilgisayar ve OEM Ürünleri alanında Bilişim 500 içindeki ilk 10 şirket arasındaki yerini de almıştır.

 

Sürekli gelişimin ve büyümenin müşteri hizmet kalitesini arttıracağını tecrübe etmiş bir bilince sahip olan Coretek, HP Platinium Partner ve HP Yetkili Servis Merkezi olarak ta bu yöndeki en büyük atılımını yapmıştır.

 

Firmamız, alanında uzman çalışma arkadaşlarını da kadrosuna katarak Türkiye genelinde bölgesel iş geliştirme çalışmaları için Ankara ve Diyarbakır merkezli ofis yapılanmasına giderek hizmet satış faaliyet alanlarını da genişletmiştir.

 

Bu büyüme potansiyeli devamında ise Aruba Networks Gold Partner’lığını da Coretek’e kazandırmış. Bunların da bir getirisi olarak HP ve Aruba markaları özelinde Devlet Malzeme Ofisi(DMO) için yetkinlik kazanılarak kurumsal başarı gösterilmiştir.

 

Coretek Bilgi Teknolojileri, ivmesinden ödün vermeden hizmetlerine büyük bir heyecan ile devam etmektedir.